Kurumsal

VİNÇLİ CAM MONTAJINDA UZMAN FİRMA

CAM Uzamanı olarak 1992 yılından bu yana cam sistemlerinin imalatını, satışını ve montajını yapmaktadır. Cam sistemleri olarak AVM, Plaza iç ve dış camları gibi profesyonel hizmet ve tecrübe gerektiren cam montajlarında uzman bir ekip ve profesyonel ekipmanlar la gerçekleştirilmektedir.

Cam Uzmanı olarak Assist firmaları ile birlikte çalışmakta ve müşteri memnuniyeti esasına göre şirketimiz vizyon, misyon hedef ve kalite politikasını belirlemiştir.

vizyonumuz

Cam Uzmanı olarak, müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz ile karşılıklı sürdürülebilir büyümeyi gerçekleştirmek. 

Sosyal sorumlulukların bilincinde olarak uygulama noktasında belirleyici unsur olmak Teknolojik yenilikleri takip ederek bunları üretim noktalarına entegre etmek.

Müşteri  memnuniyetini üst seviyede tutmak ve kalite politikamızı üretim alanlarındaki sürece dahil etmek.

misyonumuz

Cam Uzmanı olarak, müşteri hizmet ve ürün beklentilerinin şeffaf, titizlik ve sorunsuz olarak karşılamak, ülke vergi sistemi ve ekonomisine katkı sağlamak ve bu noktada tüm yükümlülüklerini yerine getirmek.

Girişimcilik alanında devamlı olarak kendimizi geliştirmek, sektörde önemli göreler üstlenmek, yeni ürünler, hizmetler konusunda faydasını düşündüğümüz birçok yenilikleri desteklemek, konusunda mesleki yeterliliğe sahip teknik ve idari personellerle çalışmak ve markalaşma adına tüm girişimleri desteklemek ve bu doğrultuda yol almak.

Bizi Neden Tercih Etmelisiniz.

Cam Uzmanı öncelikle iş güvenliği ve müşteri memnuiyetini amaçlar, 1992 yılından bu yana İstanbul ve çevre illerde vinç, vantuz, cam satışı ve cam montajı hizmetine başlamıştır.Elimizde bulunan son teknoloji ekipmanlarla cam montajı hizmeti sunan firmamız, Örümcek Vinç, Hiyap Vinç, ve Palfinger vinçle hizmet verir.