Makine Parkuru

ÖRÜMCEK VİNÇ CAM MONTAJI

Elimizde bulunan son teknoloji ekipmanlarla hizmet sunan Cam Montajı hizmeti veren firmamız Örümcek Vinç, Hiyap Vinç, Palfinger vinçlerle hizmet verir. Örümcek Vinçlerimiz Jekko 527 ve 1040 Olarak 2 adet mevcuttur. Hiyap olan vinç Isuzu 6 teker kamyon üzerinde dorukan marka vinç vardır.Palfinger vinimiz iveco çift kabin üzerine yapılmıştır.Kupanın arkasına katlanması ve yer açısından büyük avantaj sağlar.

5 Adet Vakumlu taşıyıcı ( vantuz ) vardır, 30 kilofdan 1500kg. kadar taşıma kapasitesi varıdr.
Sıfır risk ve tehlike ile en ekonomik cam montajı  hizmeti veren tek firma Cam Uzmanı’dır.

 

SPX 1040 - ÖRÜMCEK VİNÇ CAM MONTAJI

SPX – 1040 Modeli Örümcek vinç cam montajı için, en uygun vinçlerdir. Cam montajı yapılırken uzman personel ve profesyonel ekipler eşliğinde sıfır risk ve maksimum verim ile uygun şekilde örümcek vinçler ile cam montajı yapılmaktadır.

SPX 527 - ÖRÜMCEK VİNÇ CAM MONTAJI

SPX – 527 Modeli Örümcek vinç cam montajı için, genellikle dar alanda avm içleri gibi  cam montaj imkanını kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. 100cm enindeki kapılardan rahatlıkla geçebilmekte olup hava alanı gibi çalışması zor mekanlarda cam montajı işlemlerini profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Hi UP vinç

Hiyap olan vinç Isuzu 6 teker kamyon üzerinde dorukan marka vinç vardır.Palfinger vinçimiz iveco çift kabin üzerine yapılmıştır.Kupanın arkasına katlanması ve yer açısından büyük avantaj sağlar.Dış ve yüksek mekanlarda cam montaj işlerini kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.

SL 608 Smart Lift Cam Robotu

SL 608 Smart Lift Cam Robotumuz ulaşımın güç olduğu cam montajlarında kullanılmak için tasarlanmıştır.Akülü ve pratik olması sebebi ile şantiye gibi açık ve kapalı alanda cam montajı gerektiren yerlerde kullanılmak için en uygun çözümdür.